You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар: «Тепер в Андріївці та Червоній Гірці будуть сучасні вулиці»
Воскресенье, 30 Апрель 2017 08:09

Руслан Сольвар: «Тепер в Андріївці та Червоній Гірці будуть сучасні вулиці»

По вулиці Нова в селі Андріївка та по вулиці Шевченка в селі Червона Гірка нарешті завершився капітальний ремонт. Якість робіт особисто контролювала голова райдержадміністрації Тетяна Семенова, а сама ініціатива була започаткована народним депутатом України Русланом Сольваром, котрий виніс це питання на сесію районної ради.

 

Обидві вулиці, попри свою важливість — вони ведуть до спільної для декількох сіл сільської ради, — були одними з найбільш пошкоджених в окрузі. Але фактичне щорічне фінансування дорожніх робіт становило не більше 10% від нормативної потреби. Через це на більшості протяжності доріг Макарівського району пропущено від 2 до 5 міжремонтних термінів, покриття доріг вкрай зношене, а інтенсивність експлуатації з кожним роком лише збільшується.

 

Тому ремонт тут був надзвичайно потрібним. Розпочали його ще минулого року, а на початку 2017-ого нарешті завершили: спочатку поклали перший вирівнюючий шар асфальту та відремонтували тротуар, укріпили основу дороги, а згодом також завершили другий шар асфальту.

 

«Тепер в Андріївці та Червоній Гірці будуть сучасні вулиці. На їх перехресті знаходяться сільська рада, тому дуже важливо, що цього року вдалося сконцентрувати кошти і завершити ремонтні роботи», прокоментував ремонт вулиць народний депутат Руслан Сольвар.

 

Окрім нового дорожнього покриття, на яке підрядна організація дає гарантію 5 років, в вулицях також зробили тротуари та облагородили пішохідні зони.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.