You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар надає спорядження військовим із Макарова та Фастова
Среда, 03 Май 2017 11:06

Руслан Сольвар надає спорядження військовим із Макарова та Фастова

Уже три роки минуло з того часу, як пройшла цинічна окупація та анексія Росією українського Криму та розпочалась збройна агресія проти України. Перемир’я на Донбасі лише уявне — насправді військові продовжують гинути, захищаючи схід України. Одним із значущих факторів, що призводять до втрат бійців, є нестача належного спорядження.

 

На жаль, Міністерство оборони України не спроможне повністю забезпечити військо всіма засобами спецзахисту. Державного фінансування і в мирний час не вистачало, а зараз і поготів. Військові потребують всього:від бойових машин і до банальних побутових речей.

 

Тому людям, котрим не байдуже майбутнє України, доводиться взяти справу в свої руки. Зокрема, співробітники благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» передали військовим кевларові каски, високоякісні бронежилети, каремати та палатки, а також обговорили, чим ще можуть допомогти мобілізованим із Макарова та Фастова.

 

«Наша держава, на жаль, дуже довго не дбала про армію, що й призвело до того, що незалежність України і безпека піддаються загрозі. Ми як громадяни і патріоти своєї країни повинні це виправити», — говорить народний депутат України Руслан Сольвар, котрий особисто відповідає на всі звернення, що надходять до його благодійного фонду.

 

Помічники нардепа щоденно тримають зв’язок із бійцями у зоні антитерористичної операції та намагаються забезпечити їх необхідним.

 

«Більшість спорядження, необхідного для виїзду на Схід, нам надають саме благодійники. Знарядили наших бійців, забезпечили касками та бронежилетами. Ми дуже вдячні їм за підтримку», — говорить один із макарівських військових.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.