ШВЕЙНА МАШИНКА ЗІНГЕР

Ручна швейна машинка з’явилася 250 років тому. У 1790 році англійський винахідник Томас Саїнт запатентував швейну машину. Ідея була запатентована, але, на жаль, не реалізована. У Німеччині в 1810 році ще один винахідник Б. Кремс винайшов швейну машину для шиття кепок. У 1830 році французький уряд замовляє Бартоломе Тимону виготовити партію машин для шиття військової форми. Так починається масове виробництво швейних машин. Приблизно через 10 років після цієї значної події в 1840 році будується маленька фабрика, яка налічувала близько 80 швейних машин.

В цей же час в Америці Еліас Хоу отримав патент на першу швейну машину з човниковим механізмом. У даному механізмі човник рухався плавно вздовж по швейній машинці. У човнику нитка проходила через дірочки. Потрібно сказати, що такий механізм швейних машин побутує й досі. Часто такі машини використовують при прошивці ременів або брезенту.

Модернізація швейних машин сталася в 1850 році, коли зовсім нові конструкції запатентували Вільсон, Зінгер і Гіббс. Найбільш вдалою, конструкція швейної машинки виявилася у Зінгера, і в 1854 році він, спільно з Едуардом Кларком, створює компанію в штаті Нью-Джерсі, яка стала називатися «І.М.Зінгер і Ко». Компанія «І.М.Зінгер і Ко» засновує завод з виготовлення швейних машин. Успіх новаторської фірми з виробництва швейних машин все зростав, і до 1863 року компанія вже мала світову популярність.

В кінці 19-го початку 20-го століття стався справжній бум у покупках і виробництві швейних машин. Всі найвідоміші фірми з виробництва швейних машин з’явилися в цей час. У Німеччині це такі фірми як «Kaizer», «Veritas», «Pfaff».

На сьогоднішній день компанія Зінгер, на жаль, несе збитки. Цю стару американську фірму тіснять більш молоді суперники. Лідируючою фірмою з продажу є фірма “Brother”, яка розташована в Японії. Фірма “Brother” заснована в 1908 році. З 1934 року японська фірма випускає швейні машини. Японська компанія до 1995 року випустила близько 30 мільйонів машин. Її філіали знаходяться, в основному, в Китаї і на Тайвані. Швейні машини цієї фірми дуже прості в експлуатації. На жаль, на даний момент фірма зробила акцент на здешевлення продукції, що не дуже добре відбилося на якості. У моделей з’явилися дуже слабкі місця в конструкції, що призводить до частих поломок цих швейних машинок.

Набагато якісніші і надійніші швейні машини Janome . На українському ринку ця фірма чудово себе зарекомендувала і має постійний попит на свою продукцію. Фірма “Janome” була заснована в 1921 році і на сьогодні є лідируючою фірмою з виробництва швейних машинок з комп’ютерним управлінням. Швейні машини фірми “Janome” дуже надійні, безшумні в роботі і легкі в обслуговуванні.

Також ринок з виробництва швейних машинок не можливий без таких японських компаній як “Jaguar” і “Toyota”. На сьогоднішній день ці японські фірми втратили позиції, завойовані раніше. Але у них є достатньо цікаві моделі швейних машинок, хоча їх машинний парк не дуже великий. За якістю і надійністю машини фірми “Toyota” перевершують усіх своїх конкурентів, а фірма “Jaguar” нещодавно створила першу Онлайнівську машину, яка може підключатися до Інтернету.

Японські фірми з виробництва швейних машинок, схоже, потихеньку витісняють інші фірми. Надійність, високі технології і вміла політика японських компаній дозволяє їм займати лідируючі позиції на світовому ринку.

Читайте також на cайті:

Залишити коментар

Імя (*)
Пошта (не публікується) (*)
Сайт
коментар