Четверг, 10 Август 2017 13:20

Криворізькі правозахисники і активісти просили відсторонення одіозної поліціянтки Леміш (Москаленко)

Правозахисники, громадські активісти та журналісти з Кривого рогу і Києва звернулися до посадової особи Національної поліції пана Бушуєва з пропозицію усунути поліціянта Ружену Леміш (Москаленко) від виконання службових обов’язків.

 

https://www.facebook.com/saved/?cref=53&pnref=story#

 

Причиною звернення до Нацполіції став той факт, що ще з 2015 року щодо офіцера Нацполіції Леміш відкрито кримінальне провадження.

 

Тим не менше, як вже повідомляли Інтернет-видання, на думку громадських діячів, правозахисників, представників ЗМІ, співробітники прокуратури та поліціянти, зокрема з Покровського райуправління в м. Кривий Ріг, щонайменше бездіють у справі щодо Ружени Леміщ (на разі – Москаленко).

 

Останньою краплею терпіння криворожців став той факт, що в липні цього – 2017 року - загинула родичка Леміш – дружина брата Ружени Леміш – Тетяна Москаленко.

 

Час смерті пані Тетяни Москаленко намагалися фальшувати криворожські поліціянти.

 

http://rating.net.ua/novosti/item/3287-zhakhlivi-podrobitsi-povishennya-tetyani-moskalenko-v-krivomu-rozi-spravu-falsifikuyut

 

Оскільки, вигороджуючи колегу (Леміш-Москаленко) поліціянти намагалися відкрити кримінальне провадження щодо Людмили Фролової (нагадаю, що родина Фролових не Лише втратила батька – відомого криворізького бізнесмена Володимира Фролова, але й позбулася внаслідок віджиму з боку Леміш кількох бізнес-обєктів – у минулому квартир), криворожці остаточно зрозуміли, що їхнє місто, то, даруйте, не місто металургів, а бандюків і бандюків в погонах.

 

Прикметно, що посадова особа Нацполіції пан Бушуєв особисто вийшов до криворожців, які влаштували справжній пікет на Богомольця, 10.

 

Впродовж всього прийому постраждалі з Кривого рогу, надали пану Бушуєву безліч документів, які очевидно викривають правопорушення, котрих припустилися

  • поліцейські чини з Кривого рогу,

  • прокурорські співробітники прокуратури № 2 міста,

  • поліціянти Покровського райуправління Нацполіції,

  • і особисто одіозна поліціянтка Ружена Леміш (зараз знов Москаленко).

 

До неї, зокрема, є серйозні запитання на предмет чи відповідає її освіта нинішній посаді і званню підполковника Національної поліції.

 

P.S.На сьогодні, щодо дій пані Леміш кримінальне провадження12016040730000447 за ст.212 (йдеться про несплату податків державі за договором позики нежилих приміщень) –закрито. Впродовж 8-ми років тривала несплата податків. Кримінальне провадження закрито старшим слідчим СУ ФР Криворізької ОДПІ ГУ ДФС Дніпопетровської області підполковником податкової міліції Птухіним С.П.

Талони повідомлення про злочин так і не внесено в ЄРДР.

На разі, родина Фролових бореться за справедливість вже протягом 8 років. Частоотримує формальні відписки від посадовців Нацполіції та прокуратури. Досі не внесено в ЄРДР повідомлення про вбивство їхнього батька – Фролова Володимира Ілліча.

Ще 11 грудня 2015 року на особистому прийомі в Нацполіції було подано Заяву посадовій особі Нацполіції Вакуленку. Натомість, ця заява залишилась без відповіді. Йдеться про заяву про вчинення злочину поліціянткою Леміш (Москаленко) Руженою Леонідівною.

P.P.S. Всі документи цієї ганебної кримінальної історії зберігаються в редакції.

 

Прочитано 529 раз