Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Манафорт продовжував вести політичні справи в Україні у 2018 році, – ЗМІ


Колишній політтехнолог Партії регіонів та екс-голова передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт продовжував займатися політичними питаннями в Україні у 2018 році. Після того, як йому було винесено звинувачення у рамках слідства спецпрокурора Мюллера.

Засідання суду, яке пройшло 4 лютого, проходило за зачиненими дверима, та стосувалось, зокрема, звинувачень, висунутих проти Манафорта у брехні слідству. Про це повідомляє The Washington Post, яке цитує частину протоколу засідання у справі Манафорта.

Засідання суду, яке пройшло 4 лютого, проходило за зачиненими дверима, та стосувалось, зокрема, звинувачень, висунутих проти Манафорта у брехні слідству.

«Прокурори стверджують, що Манафорт продовжував працювати над політичними питаннями в Україні у 2018 році, після того, як йому оголосили обвинувачення», – пише WP.

Під час слухань, зафіксованих у стенограмі, йшлося також про те, що політтехнолог міг брехати слідству, аби підвищити свої шанси на помилування.

Прокурор Ендрю Вайсман наголосив, що Манафорт міг брехати з метою приховати злочинну схему та направити гроші собі у той час, як він виконував неоплачувану роботу для передвиборчої кампанії Трампа.

«Якщо суддя визнає, що Манафорт таки брехав слідству, це може вплинути на його вирок», – зазначає газета.

У протоколі також йдеться, що зустріч у серпні 2016 року Манафорта і Костянтина Килимника, якого у США звинувачують у роботі на спецслужби РФ, «є важливою для слідства, яке веде прокурор», – передає «Голос Америки».

Як видно з опублікованих документів, під час цієї зустрічі йшлося про Україну.

За даними ЗМІ, могло йтись про пропозицію так званого «мирного плану» для України.

«За новими документами суду, Килимник, заступник Манафорта, пов’язаний з російською розвідкою, був у Вашингтоні на інавгурації Трампа і зустрічався з Манафортом щодо мирного плану між РФ та Україною, який, як ми знаємо, передбачав роль для проросійського колишнього президента Януковича», – написав у Twitter журналіст The New York Times Кеннет Вогель.

WOW: Per new court filing, KONSTANTIN KILIMNIK, the Russia intelligence-linked PAUL MANAFORT deputy, was in DC for TRUMP’s inauguration, & met with Manafort about a Russia-Ukraine peace plan that we know envisioned a role for Russia-aligned former Ukrainian president YANUKOVYCH. pic.twitter.com/qo4JX2YWPm Об этом сообщает crimea-n.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Kenneth P. Vogel (@kenvogel) February 7, 2019Під час засідання у понеділок прокурор Ендрю Вейсман підкреслив, що Манафорт «докладав надзвичайних зусиль», щоб «не надавати доказів, які могли б бути використані проти пана Килимника».

«За результатами судового слухання в понеділок, суддя федерального суду США Емі Берман Джексон відклала винесення вироку Манафорту до 13 березня з початкової дати у 5 березня», – пише «Голос Америки».

Манафорт, який очолював передвиборчий штаб республіканця Трампа на виборах 2016 року, обвинувачують у змові проти Сполучених Штатів. Політтехнолог уклав угоду з Мюллером у вересні 2018 року. Він погодився співпрацювати з прокурорами в розслідуванні про ймовірне втручання Росії у виборчий процес у США. Політтехнолог визнав провину у змові проти США і змові з метою перешкоджання правосуддю.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/policy/manafort-prodovzhuvav-pratsiuvaty-v-ukrayini-u-2018-rotsi-zmi-/”

Прочитано 16 раз