Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Справа про звинувачення колишнього головного патрульного поліцейського Прикарпаття Дмитра Міхальця у побитті ветерана АТО отримає продовження? | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "Дмитро Міхалець" Об этом сообщает for-um.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомив відомий прикарпатський журналіст Віталій Мацьоцький:

Можливо вже всі забули, але 7 вересня 2016 року, я публікував матеріал про те, як начальник УПП м. Івано-Франківська – Дмитро Міхалець, побив в своєму кабінеті інваліда війни 2-ї групи, який був поранений в Іловайську. 17 вересня в 11:00 в Івано-Франківському міському Суді відбудеться чергове слухання по цій справі. Тому я попросив Александр Куницкий взяти цю справу під особистий контроль.

Саша боровся із «перевертнями в погонах» будучи простим смертним і продовжує боротися в статусі депутата ВРУ. Ось такий нежданчик прилетів в прокуратуру Івано-Франківської області. Депутатське звернення щодо найвищого поліціянта Діми Міхальця. Про справу в області вже певно і забули, от тільки не забули ті, хто дійсно прагнув отримати якісну поліцейську реформу, а не імітацію.

Не хочу бути голослівним, але дата направленого листа і дата звільнення Стратюка О.М. знаходяться дуже близько. І чи не має зв’язку між листом і звільненням? – написав Віталій Мацьоцький.
Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/sprava-pro-zvinuvachennya-kolishnogo-golovnogo-patrulnogo-politseyskogo-prikarpattya-dmitra-mihaltsya-u-pobitti-veterana-ato-otrimaye-prodovzhennya/”

Прочитано 24 раз