You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>«Я – Українець» - з гордістю каже Руслан Сольвар
Воскресенье, 09 Апрель 2017 13:22

«Я – Українець» - з гордістю каже Руслан Сольвар Избранное

Народився він і розпочав свій життєвий шлях в Україні в звичайній сільській, але поважній родині, якою дуже пишається. Його мати – вчителька в школі для дітей з вадами мовлення, а батько – юрист, який і досі безкоштовно допомагає всім нужденним.

З самого дитинства Руслан був наполегливим і дуже працелюбним хлопцем, майже весь свій час присвячував навчанню та допомозі батькам. Мабуть, саме через, це подорослішавши він самостійно зміг добитися всіх тих висот, які вже підкорені ним.

Досягаючи всіх тих вершин, він не забував ані своєї родини, ані місць де він народився і виріс – завжди допомагав і словом, і ділом. Так вже його навчили батьки – «Людям треба допомагати!» - часто любить казати його батько.

Тому й недивно, що найголовнішою і найзаповітнішою його мрією було і залишається бажання допомагати людям. Не тільки знайомим, але й взагалі – українцям. Саме тому, набравшись управлінського та життєвого досвіту, Сольвар Руслан вирішив іти в політику.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.