You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Соціальний імідж Фастова для мене важливіший за боротьбу з опонентами
Четверг, 13 Апрель 2017 05:41

Соціальний імідж Фастова для мене важливіший за боротьбу з опонентами Избранное

Народний депутат України Руслан Сольвар відповів у соцмережі меру міста Фастова Михайлу Нетяжуку на його звернення до нардепа

“Прочитав звернення до мене мера Фастів­щини Михайла Нетяжука і, знаєте, був дуже ­здивований тим, що керманич міста саме зараз закликає мене до співпраці. Обгрунтую свою здивованість. Працювати пліч-о-пліч я закликав Михайла ­Володими-ровича неод­норазово. Але, на жаль, позитивної реакції не ­побачив. Натомість після мого емоційного виступу на сесії місь­кої ради, де я розставив всі крапки над “і” у питаннях так званої “співпраці” з керівниц­твом Фастова, усі стіни будівель в місті спаплюжили паскудними гаслами на мою адресу. Не важко здогадатися, чиїх рук ця справа”, – ­написав Руслан Сольвар на своїй сторінці у со­ціальній мережі.

Народний обранець повідомив, що спільна ­робота з керівництвом – це його стратегія, яка працює у межах всього округу, і перевірити це не важко. За словами Сольвара, у Фастові мер, як правило, відмовляється співпрацювати з ним і його командою у питаннях розбудови міста. Це стосується й інвестування коштів у інфра­структуру Фастова, і роботи над документацією, і ­будь-яких інших нагальних соціальних питань.

“Мій обов’язок, як народного депутата, – виконувати дані виборцям обіцянки. Та, на жаль, без підтримки та участі керівництва міста їх складно втілювати у життя. За моїми спостереженнями Фастів живе “від сесії до сесії”. Керівництво ­ставить перед собою завдання просто провести засідання, а не прийняти на ньому надважливі для міста рішення”, – обурений Руслан Сольвар.

Народний обранець повідомив, що наразі, у силу обставин, йому доводиться робити у місті тільки те, що не залежить від рішення мера. ­Руслан Сольвар допомагає школам і лікарні з ­обладнанням, незабаром відбудеться відкриття сучасного відділення гемодіалізу. До речі, воно відкривається за зверненнями фастівчан, яким нардеп раніше допомагав добиратися на такі ­процедури аж у Білу Церкву.

“Немає часу перераховувати усі справи, які зроблено і які є у планах. Скажу так: мене ніколи не турбувала машина Нетяжука, я не цікавився його квартирами і аж ніяк не слідкував за його вбранням і зачісками, мене цікавить тільки Фастів, його соціальний імідж та комфортні умови для містян. Тому я завжди, як і зараз, був відкритий до плідної співпраці, але, на жаль, не бачив від мера підтримки і кроків назустріч. А від роботи і допомоги людям ніколи не відмовлявся. Майже кожен житель Фастова має мій номер телефону і знає, що я особисто візьму трубку, вислухаю і допоможу, чим можу”, – додав Руслан Сольвар.

Також нардеп нагадав, що розмальовані ­фасади у Фастові – це комунальна власність, а слідкувати за її станом – обов’зок мера міста.

 

Сучасне відділення гемодіалізу у Фастові – крок у майбутнє

Стара і понівечена будівля колишнього інфекційного відділення районної лікарні у Фастові ожила. Не впізнати її завдяки народному депутату України Руслану Сольвару. Саме за його ініціативи виділено субвенцію з держав­ного бюджету і проведено повну реконструкцію будівлі за новими державними стандартами і будівельними нормами.

Наразі триває підготовка до встановлення обладнання, і невдовзі у Фа­стові функці­онуватиме нове сучасне відділення гемодіалізу, аналогів якого – одиниці по всій Україні.

“Нові просторі кабінети із сучасним обладнанням і кваліфікований персонал, який працюватиме для фастівчан і жителів району, – крок у майбутнє медицини. Сподіваюся, що ми й надалі розвиватимемо галузь охорони здоров’я на 91-му окрузі”, – заявив Руслан Сольвар.

Нагадаємо, ініціатива народного обранця щодо реконструкції і відкриття гемодіалізу обумовлена потребою жителів Фастова, яких ­раніше за підтримки Руслана Сольвара возили на такі процедури в Білу Церкву. Тому незабаром у Фастові буде власне сучасне відділення, де робитимуть такі процедури.

Прес-служба народного депутата України Руслана Сольвара

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.