You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Візит народного депутата Сольвара у район
Четверг, 13 Апрель 2017 05:57

Візит народного депутата Сольвара у район Избранное

17 березня з офіційним візитом до навчальних закладів району завітав народний депутат України Руслан Сольвар.

У минулому році, завдяки отриманої за його ініціативи субвенції із державного бюджету, Великоснітинська та Малоснітинська загальносвітні школи отримали відремонтовані компютерні класи з новою сучасною технікою. Руслан Миколайович провідав діточок, які тепер навчаються у комп`ютерних класах, подивився на їх перші роботи з комп’ютерними програмами.  Наостанок вручив малечі невеличкі подаруночки - блокноти для нотаток і солодощі -

та отримав щирі подяки від керівництва Фастівського району та адміністрації освітніх закладів.

Варто також зазначити, що за сприяння Руслана Сольвара у районі ведеться капітальний ремонт будівлі гемодіалізного відділення (колишнього інфекційного відділення Фастівської центральної районної лікарні), на який виділено кошти з державного бюджету у сумі понад  3,5 млн. грн. Зроблено заміну віконних блоків у Фастівському центрі первинної медико-санітарної допомоги на суму близько 1 млн. грн.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.