You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар: Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС – безцінний!
Среда, 26 Апрель 2017 09:43

Руслан Сольвар: Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС – безцінний! Избранное

26 квітня у світі відзначають День Чорнобильської трагедії. Народний депутат України Руслан Сольвар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebookзгадав страшну трагедію, і подякував її ліквідаторам за мужність і героїзм.

«Цього дня 1986 року в Україні сталася техногенна катастрофа – вибух на Чорнобильській атомній електростанції, яка сколихнула увесь світ.

Радіаційна хвиля призвела до тяжких наслідків: гибелі людей, опустошення території.

Сьогодні ми схиляємо голови перед героїзмом пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Подвиг цих людей - величезний, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.   Щиро бажаю всім ліквідаторам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Низький вам уклін!», - написав Руслан Сольвар на своїй сторінці у соцмережі.

В тему: Гонтарева превратила банковскую систему Украины в РУИНУ

Другие материалы в этой категории: « Руслан Сольвар: биография
Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.