Воскресенье, 09 Апрель 2017 13:44

Руслана Сольвара здивувало звернення мера Фастівщини

Прочитав звернення до мене мера Фастівщини Михайло Нетяжук і, знаєте, був дуже здивований тим, що керманич міста саме зараз закликає мене до співпраці.

Обгрунтую свою здивованість.

Працювати пліч-о-пліч я закликав Михайла Володимировича неодноразово. Але, на жаль, позитивної реакції не побачив. Натомість, після мого емоційного виступу на сесії міської ради, де я розставив всі крапки над «і» у питаннях так званої «співпраці» з керівництвом Фастова, усі стіни будівель в місті спаплюжили паскудними гаслами на мою адресу. Не важко здогадатись, чиїх рук ця справа…

Щодо спільної роботи з керівництвом – це моя стратегія, яка працює у межах всього округу. До речі, перевірити це не важко. А у Фастові мер, як правило, відмовляється співпрацювати зі мною і моєю командою у питаннях розбудови міста. Це стосується і інвестування коштів у інфраструктуру Фастова, і роботи над документацією, і будь-яких інших нагальних соціальних питань.

Мій обов’язок, як народного депутата, виконувати дані виборцям обіцянки. Та, на жаль, без підтримки та участі керівництва міста їх складно втілювати у життя. За моїми спостереженнями Фастів живе «від сесії до сесії». Керівництво ставить перед собою завдання просто провести засідання, а не прийняти на ньому надважливі для міста рішення.

Наразі, у силу обставин, мені доводиться робити у місті тільки те, що не залежить від рішення мера. Допомагаю школам і лікарні з обладнанням, незабаром відкриття сучасного відділення гемодіалізу. До речі, воно відкривається за зверненнями фастівчан, яким ми раніше допомагали добиратися на такі процедури аж у Білу Церкву.

Немає часу перераховувати усі справи, які зроблено, і які є у планах. Скажу так: Мене ніколи не турбувала машина Нетяжука, я не цікавився його квартирами і аж ніяк не слідкував за його вбранням і зачіскою. Мене цікавить тільки Фастів, його соціальний імідж та комфортні умови для містян. Тому я завжди, як і зараз, був відкритий до плідної співпраці, але, на жаль, не бачив від мера підтримки і кроків назустріч.

А від роботи і допомоги людям ніколи не відмовлявся. Майже кожен житель Фастова має мій номер телефону, і знає, що я особисто візьму трубку, вислухаю і допоможу, чим можу.

P.S. Нагадаю, що розмальовані фасади у Фастові – комунальна власність, а слідкувати за її станом - обов`язок мера міста

Прочитано 345 раз