Понедельник, 24 Апрель 2017 10:49

Руслан Сольвар запросив казкаря до школярів із сіл Києво-Святошинського району

Школярі Києво-Святошинського району отримали унікальну можливість відвідати казку завдяки народному депутату України Руслану Сольвару, обраному по 91-му округу. Сприяючи розвитку культури у ввіреному йому районі, депутат постійно проводить освітні та розважальні заходи серед мешканців окресних сіл та міст.

 

Так, у Великодній тиждень за запрошенням Руслана Сольвара народний артист України Сашко Лірник розповідав свої казки дітям із сіл Бузова, Шпитьки, Новосілки, Чабани, Музичі і Забір’я.

 

Послухати єдиного діючого в Україні казкаря зібрались повні зали. Сашко Лірник не просто розказував казки, а влаштував ціле шоу, у котрому вчителі брали участь нарівні з учнями. Втім, розіграна лірником вистава в обличчях викликала особливий ажіотаж саме серед підростаючого покоління: жоден з школярів не залишився байдужим до виступу. Діти були в захваті від можливості взяти участь у казковому сюжеті, що розвертався прямо у них перед очима.

 

«Діти це майбутнє України, тому виховувати у них патріотизм і любов до Батьківщини одна із наших головних задач, тим паче, коли це проходить у такій надзвичайно теплій атмосфері свята. Я і надалі займатимусь розвитком освітньої галузі на своєму окрузі, бо від рівня освіти підростаючого покоління залежить доля країни», переконаний народний депутат Руслан Сольвар, який організував заходи за участі казкаря.

 

Завдяки сприянню Руслана Сольвара схожі зустрічі з казкарем Сашком Лірником вже у травні пройдуть також у селах Сквирського району. Точний розклад заходів можна знайти на офіційному сайті народного депутата http://solvar.com.ua.

 

Прочитано 429 раз

Медиа