Понедельник, 22 Май 2017 10:31

Завдяки Руслану Сольвару в Фастівському районі відремонтують дороги, школи та будинки культури

19 травня на сесії обласної ради Київської області виділили фінансування на ремонт шкіл, доріг, будинків культури та ліній освітлення в 91-ому окрузі, куди входять Києво-Святошинський, Сквирський, Макарівський та Фастівський райони. Список об’єктів для ремонту висунув народний депутат України Руслан Сольвар при підтримці районних та адміністрацій.

 

«Нещодавно закінчилась чергова сесія обласної ради, на якій за моїми поданнями спільно з керівництвом районних адміністрацій та районних рад вдалося отримати фінансування з обласного бюджету для цілої низки надважливих об`єктів на 91-го окрузі. Серед них і дороги, і будинки культури, і багато іншого. Вітаю. Дякую за співпрацю. Це наша чергова спільна перемога», — написав Сольвар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

Зокрема, в Фастівському районі виділили кошти на капітальний ремонт доріг та дорожнього покриття: по вулиці Шкільна (село Малополовецьке), по провулку Веселий (село Фастівець), по вулиці Куйбашева (село Томашівка), по вулиці Щорса (село Ярошівка), по вулицях Унавська і Косовських (село Волівці), а також по вулицях Якубовського та Соборній в місті Фастові. Крім того, капітально відремонтують будинки культури: в селі Пилипівка по вулиці Святомихайлівська, 55А та в селі Волиця по вулиці Гагаріна, 22. Планують і реконструювати частину приміщень Скригалівської ЗОШ І-ІІ ступенів з наступною реорганізацією в НВО «Школа І-ІІ ступенів — дитсадок» по вулиці Шкільна, 2 в селі Ставки.

 

Повний список всіх об’єктів, на ремонт котрих обласна рада надала фінансування, можна подивитись на сайті народного депутата України Руслана Сольвара.

Прочитано 702 раз