Вторник, 13 Июнь 2017 09:42

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» допоміг артистам з Фастова виступити на всеукраїнському фестивалі

Артисти Фастівського Палацу культури отримали змогу виступити на всеукраїнському фестивалі з приводу Дня захисту дітей у Боровій. Добратися колективу до місця проведення фестивалю допоміг благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє», котрий надав для артистів безкоштовні автобуси.

 

До того фонд уже неодноразово допомагав артистичним колективам з Фастова районів добиратися до різних конкурсів, щоб достойно представити там рідне місто. Крім того, третій рік поспіль за підтримки Руслана Сольвара працює система безкоштовних перевезень для пільгових категорій населення у Фастівському, Макарівському та Сквирському районах.

 

Нічого схожого на проект «Безкоштовний автобус», роботу котрого підтримує та розвиває благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє», немає у всій Україні. Проект успішно працює з 2014-ого року та по сьогодні, причому помічники нардепа постійно оновлюють та добавлять нові маршрути. Спочатку працював лише рейс Фастів-Київ, але проаналізувавши потреби населення, у фонді прийшли до висновку, що жителі Київщини мають нагальну потребу добратися і до інших населених пунктів, особливо враховуючи, що Фастів і без того непогано з’єднаний з містами України — зокрема, залізницею. І навпаки: безпечних комфортних автобусів, котрими можна було б дістатися до віддалених кутків Київської області, суттєво не вистачало.

 

На сьогодні автобуси здійснюють перевезення не лише за визначеними маршрутами, а й возять дітей та творчі колективи поза графіком.

Прочитано 714 раз