Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Єгипет затримав контейнеровоз Ever Given для відшкодувань в сумі 1 млрд доларів

Єгипет затримав контейнеровоз Ever Given для відшкодувань в сумі 1 млрд доларів
Єгипет затримав контейнеровоз Ever Given для відшкодувань в сумі 1 млрд доларів

Контейнеровоз Ever Given, що став причиною 6-денного затору в Суецькому каналі, був затриманий до відшкодування заподіяної їм шкоди. Вимагають приблизно 1 млрд доларів.

Про це пише УНН з посиланням на Anadolu.

“Причиною інциденту в Суецькому каналі могла бути технічна несправність судна. У разі відмови власників контейнеровоза відшкодувати шкоду, заподіяну каналу, справа буде передана до суду. Судно, відбуксирували в район Великого Горького озера, буде затримано до тих пір, поки заподіяну шкоди не буде відшкодовано. Йдеться про суму приблизно в 1 млрд доларів ”, – сказав глава адміністрації Суецького каналу Усама Рабіа.

Глава адміністрації Суецького каналу зазначив, що в процесі визначення суми компенсації була прийнята до уваги ситуація з суднами, які були змушені простоювати кілька днів в каналі після аварії.

Гігантське судно Ever Given сіло на мілину в Суецькому каналі, одній з найважливіших водних артерій світу, 24 березня через погіршення видимості на тлі піщаної бурі і несприятливих погодних умов. Це призвело до блокування руху каналом. У заторі опинилися сотні судів, зокрема нафтові і СПГ-танкери.

Щоденний збиток через інцидент в Суецькому каналі світовій економіці склав мільярди доларів. Зокрема, щоденні збитки Єгипту оцінюються в 12-14 мільйонів доларів, а збитки, завдані глобальній торгівлі — близько 10 млрд доларів.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/450563-jegipet_zatrimav_kontejnerovoz_ever_given_dlja_vidshkoduvanj_v_sumi_1_mlrd_dolariv”

Прочитано 16 раз