Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Правоохранители документируют попавшегося на взятке в 15 000 руководителя службы ремонтов управления ВАТ «Запоріжгаз». Фото ДНЯ « Хроніки та Коментарі

Запорожгаз взятка задержание

На одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) викрито посадову особу районного управління відкритого акціонерного товариства «Запоріжгаз», повідомляють “Українські відомості” з посиланням на на прес-службу прокуратури Запорізької області. Процесуальне керівництво кримінальної справи здійснювала Василівська окружна прокуратура Запорізької області


За даними слідства, посадові особи структурного підрозділу ВАТ «Запоріжгаз» за безперешкодне перепланування вуличного газопроводу без внесення змін до експлуатаційного паспорта від мешканців населених пунктів на території обслуговування вимагали грошові кошти.
Під час одержання хабара у сумі 15 тис. грн правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України затримано керівника служби експлуатації та ремонтів зазначеного управління ВАТ «Запоріжгаз».


Тривають першочергові слідчі дії, у тому числі щодо встановлення причетності до вчинення злочину іншої особи. Наразі затриманому повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.


Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділення Василівського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області за оперативного супроводу працівників управляння стратегічних розслідувань у Запорізькій області ДСР Національної поліції.


Джерело статті: “https://operkor.wordpress.com/2021/04/01/130177/#respond”

Прочитано 15 раз