Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Агрорейдерство на Херсонщині: на частку успішної фірми претендує родина скандального депутата

Хочете розпочати бізнес і шукаєте партнера? Багатьом здається, що найкращі кандидати для такої співпраці — це знайомі, друзі та родичі, адже довіра до них зазвичай дуже висока. Однак це й стає фатальною помилкою: колись близькі люди перетворюються на найлютіших ворогів і починають завзято ділити майно. Саме так трапилося на Херсонщині, де Валентин Василиха поклав око на агрофірму кума. Деталі цієї історії – у матеріалі Марії Гураль.

Василь Штендера та Валентин Василиха – два товариші з Херсонської області, які володіють компанією «Агрофірма Додола». Після того, як Валентин Іванович втретє одружився, його дружина Вікторія Василиха почала налаштовувати чоловіка проти друга. Подружжя почало відкривати кримінальні провадження проти компаньйона, позиватися до суду та скарги до Мін’юсту.

Dodola
Ліворуч — Валентин Василиха, праворуч — законний власник ПП "Агрофірма-Додола" Василь Штендера Фото з відкритих джерел

Врешті частку підприємства Василихи за договором дарування отримав такий собі Олександр Бронштейн – керівник фірми «АМОС», бенефіціарним власником якої є дружина депутата Розенблата.

Пан Василь не проти домовитися, але постає логічне запитання: а з ким саме? Його бізнес-партнером є саме Валентин Василиха, який подарував свою частку компанії Олександру Бронштейну.

І попри те, що Міністерство юстиції скасувало цю угоду, рішення Мін’юсту оскаржується в судах. Понад те, на частку підприємства Василихи претендує і його ексдружина, та ця справа теж розглядається в суді.

«Підприємство працює, я ж не проти розмови з тим же Василихою, але з ним, тому що він є бізнес-партнером. Виходить, що з усією сім’єю Розенблата я повинен був зустрітися для того, щоб розв’язати питання Василихи. Ми зустрічаємось тут із Розенблатом, він наполягає, щоб ми поділили підприємство», – розповідає пан Штендера.

dodola_35
Борислав Розенблат Фото: знімок екрану

Перебуваючи в Житомирі, журналісти «СтопКору» намагалися поспілкуватися з Оленою Розенблат, щоб дізнатися про причини такої зацікавленості підприємством, яке взагалі розташоване в Херсонській області. Ми писали їй у соцмережах і навіть завітали за місцем роботи.

Проте, як і очікувалося, ніхто до нас так і не вийшов, і відповідей на запитання ми не отримали. Виникає враження, неначе все це заздалегідь спланований задум однієї жінки, яка використовує свої впливові зв’язки заради власної вигоди.

Ми не залишимо цю ситуацію без уваги та стежитимемо за її розвитком. На нові подробиці чекайте у наших наступних випусках.

Читати також:
Вимагають 1,5 млн доларів: на Херсонщині колишній співвласник блокує діяльність агрофірми Подробиці спроби захоплення агрофірми на Херсонщині: частку бізнесу незаконно переписали на людину Розенблата
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/agrorejderstvo-na-hersonshhyni-na-chastku-uspishnoyi-firmy-pretenduye-rodyna-skandalnogo-deputata/”

Прочитано 12 раз